vzhledem ke srovnané spotřebě pitné vody a příznivému počasí, kdy lidé vlivem deštivých dnů tak intenzivně nezalévají zahrady, není již potřeba trvat na vyhlášeném zákazu napouštění bazénů, mytí aut a pod.
Doufám, že se lidé budou chovat zodpovědně, aby k plýtvání s obecní vodou zbytečně nedocházelo.















































